YOL-İŞ Sendikası’nın 11. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

 

Sendikamız Genel Başkanı Turgut YILMAZ, Genel Sekreteri Mustafa EREN ve Ankara ve İç Anadolu Şubesi Başkanı Yavuz AÇAR, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü YOL-İŞ Sendikası’nın 11. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

 

YOL-İŞ Sendikasının geçmişten bugüne süren çalışmalarını içeren sinevizyon gösterimiyle başlayan Genel Kurul, Divan üyelerinin genel kurula sunularak oylanmasının ardından açılış konuşmalarına geçildi.

Programda TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY’da bir konuşma gerçekleştirdi.

Genel Kurula davetliler arasında, İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, Çalışma Genel Müdürü Nurcan ÖNDER, TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve YOL-İŞ Sendikası Genel Başkanı Ramazan AĞAR ve Yol İş Sendikası Yönetim Kurulu, Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Eski Çalışma Bakanı Murat Başeskioğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İyi Parti Mersin Milletvekili Behiç ÇELİK, siyasi parti temsilcileri ve delegeler katıldı.

BASS sendikası olarak YOL-İŞ SENDİKASI’NIN 11. OLAĞAN GENEL KURULU’NU tebrik eder, başarılı organizasyonları için başta YOL-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı Ramazan AĞAR ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

 

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın