Başımız Sağolsun!

Adsız

17 Şubat’taki terör saldırısının izleri silinmeden, Ankara bir kez daha terörün hedefi oldu.

 

Kızılay’dan Çankaya’ya doğru giden otobüs duraklarının bulunduğu noktada saat 18.45’te meydana gelen terör saldırısı sonucu 37 kişi yaşamını yitirdi, 16’sı ağır 122 kişi yaralandı.

 

Ülkemizde son dönemlerde yaratılmaya çalışılan korku cumhuriyeti algısı gösteriyorki cennet ülkemiz,  terörün, cinayet ve felaket emellerinin tehdidi altındadır.Tarih boyunca hiçbir düşmanlık ve babarlığa boyun eğmeyen aziz milletimiz terör örgütü ve bunları himaye eden içeride ve dışarıdaki işbirlikçilerine teslim olmayacaktır.

 

Ankara’da meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşımızın yaşamını yitirmesi ve yaralanmasının derin üzüntüsünü yaşarken, Barış ve kardeşliğe yapılan bu saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır. Saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN…

Hain saldırıda T.Vakıflar Bankası İstanbul Anadolu Kurumsal Merkez Şubesi çalışanı Sendikamız üyesi Burcu ŞENTÜRK’ün annesi Hamide Sibel ÇETİNKAYA da hayatını kaybetmiştir.Terör saldırısında hayatını kaybeden merhumeye Allah tan rahmet, başta değerli üyemiz Burcu ŞENTÜRK ve ailesine sabırlar diliyoruz.

BASS YÖNETİM KURULU

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın