Ankara’daki Kanlı Saldırıyı Kınıyor, TERÖRÜ LANETLİYORUZ!!!

Screenshot_2

Yeter!!!

Üzüntümüz kelimelerle tarif edilemeyecek kadar büyük… Yaramız derin…

Bir kez daha terörü lanetliyoruz… Bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Son dönemlerde artan terör olaylarına, 17 Şubat 2016 günü Ankara’da patlayan bombalar eklendi. Ülkemizin başkentinde, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait araçlara yapılan bombalı saldırıda çok sayıda asker ve sivil vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve yaralanmıştır. Hayatını kaybedenler bizler için şehit mertebesindedir.

Terör eylemlerinin amacı, toplumda kargaşa yaratmak, iç huzuru bozmak ve ülkenin, toplumun bütünlüğünü sarsmaktır.

Buna izin vermeyiz, vermeyeceğiz.

Ülkemizin, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü yıkmayı hedef alan bu terör eylemlerine karşı her zamankinden daha dik durmalı, daha kararlı olup, toplum olarak birlikte hareket etmeliyiz.

Artık yeter diyoruz…

Artık terör bitsin, insanlar ölmesin, gözyaşları dinsin diyoruz…

Artık huzur ve güvenlik istiyoruz…

Terör suçlarının failleri bulunsun ve gerekli cezai yaptırımlar uygulansın diyoruz…

Savaştan, kandan ve ölümden medet uman herkesin karşısındayız. Bu nedenle ülkemizde yaşanan terör ortamını yaratanları ve yapılan terörist saldırıları şiddetle kınıyoruz. Bu ve benzeri saldırılardan zarar gören yalnızca yaşamını kaybeden ve yaralanan insanlarımız değil, bu topraklar üzerinde ve komşularımızla birlikte yaşadığımız coğrafyada kardeşçe yaşama umudumuz, barış ve demokrasidir.

 

Korkunç felakette T. Vakıflar Bankası T.A.O. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Ankara bağlı Şubesi çalışanı üyemiz Fatma Berna ATMACA’yı da kaybetmiş bulunuyoruz. (Kendisine Allahtan Rahmet, Banka camiasına ve ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.)

 

BASS sendikası olarak, 17 Şubatta hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı,  yaralılara acil şifalar, tüm ülkemize de sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 

BASS

YÖNETİM KURULU        

 

 

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın