Genel Başkanımız Turgut Yılmaz’ın Babalar Günü Mesajı

Adsız

 

Hiçbir karşılık beklemeden yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, geleceğe hazırlanmamız ve sosyal hayata atılmamız konusunda önemli yer tutar. Onların tek isteği çocuklarına iyi bir gelecek hazırlayabilmek, onların başarılarıyla gurur duymak, vatana ve millete faydalı olduklarını görebilmektir.

 

Çocukluğumuzdan beri dünyanın en güçlü adamları ve kahramanları olduklarına inandığımız; acısını dışa vuramayan, sevgisini ifade edemeyen, dağ gibi duran çınarlar babalarımız, maddi manevi bütün imkânlarını seferber ederek hayat yolundaki engellerin aşılmasında en önemli kurtarıcı olmuştur.

 

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarıyla tüm aile fertlerini bağlayan babalarımızın, sadece yılda bir gün değil, her an saygıyla ve sevgiyle anılması gerekir. Babalar günü vesilesiyle tüm babalarımıza aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyor, ahirete intikal etmiş olanlarada Allah’dan rahmet diliyorum.BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…

 

 

 

 

 

 

Turgut YILMAZ

BASS

BANKA, FİNANS VE SİGORTA İŞÇİLERİ SENDİKASI

GENEL BAŞKANI

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın