Bass Sendikası Genel Başkanı Turgut YILMAZ’ın “Zeytin Dalı Harekâtı’na” ilişkin mesajı

BASS Genel Başkanı Turgut YILMAZ, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeybatısı Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla başlattığı “Zeytin Dalı Harekâtı’na” ilişkin bir mesaj yayınladı.

 

Ülkemizin bekası olarak gördüğümüz, sınırımızda kendini gösteren terör örgütleri PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a karşı Mehmetçiğimizin haklı sebeplerle başlatmış olduğu ve sonuna kadar desteklediğimiz bu operasyonun başarıyla tamamlanacağından en ufak bir şüphemiz bulunmamaktadır.

15 Temmuz sonrası yıpratılan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, hain darbe girişiminden sonra, birkaç ay içerisinde gerçekleştirmiş olduğu Fırat Kalkanı Operasyonuyla sınanamayacak kadar güçlü ve kudretli olduğunu göstermiştir. Dünya üzerinde bütün mazlumların yardım götüren değil, beklenilen ordusudur Mehmetçiğimiz. Bu duygularla ezilen Afrin halkının, Türkiye’nin toprak bütünlüğünü korumak ve bölgenin güvenliğini sağlamak için başlatılan Zeytin Dalı Operasyonu’na dair bütün siyasi partiler ile kitle örgütlerini birlikte tek yürek olmaya davet ediyoruz.

Canları  pahasına çıkılan operasyonda Mehmetçiğimizle bir olacağız, diri olacağız, güçlü olacağız. Afrin’de hayatını ortaya koyarak Türkiye’nin güvenliğini sağlayacak olan Mehmetçiğin, güvenlik güçlerinin yanındayız.

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın