Acımız Ortak!

Depremin yaralarını sarmak, depremi yaşayan üyelerimiz ve halkımızla dayanışmak için, Genel Başkanımız Turgut Yılmaz, Genel Sekreterimiz Mustafa Eren ile Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Şube Başkanımız Ömer Faruk DELİKANLI ile birlikte deprem bölgelerine ziyaretler gerçekleştirildi.

 

Hatay, İskenderun, Samandağ, Kırıkhan, İslahiye, Adıyaman, Kahta, Besni, Elbistan, Kahramanmaraş, Malatya, Osmaniye, Elazığ, Gaziantep, Nurdağı, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Adana’ya yapılan ziyaretler de görülen manzaralar yaşanılan acının boyutunu ortaya koyarken, bölgenin birçok yerinde depremin hem yıkıcı hem de psikolojik etkisi çok net görülürken,  Tüm çalışanlarımız tüm üyelerimiz adına arkadaşlarımızın ve halkımız acısını paylaşarak yanlarında olmaya gayret ettik.

 

Depremzedelerimiz Türkiye’nin her yerine dağılmak zorunda kalırken T.Vakıflar Bankası Genel Müdürlüğü ’nünde gayret ve çabasıyla üyelerimiz ve çalışanlarımız, depremin hem yıkıcı hem de psikolojik etkisini atlatması ve kendilerini güvende hissetmeleri için T.Vakıflar Bankası Ayvalık Dinlenme Tesislerine transferleri yapılmıştır. Genel Sekreterimiz Mustafa EREN ve Ege Bölge Şubesi Başkanı Erol SARDOĞAN ile orada bulunan üyelerimizi ziyaret ederek dertlerine ortak olmaya çalıştık.

 

Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde, sendika üyelerimizin ve emeklilerimizin vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrendik.

BASS Sendikası olarak hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.

 

Yaralarımızı hep birlikte, tek yürek olarak saracağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Allah güzel ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın.

 

 

 

 

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın