15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü

 

Milletimizin dini duygu ve hassasiyetini kullanarak devletimizin tüm kurumlarına sızan Fetö terör örgütü; maşalığını ve tetikçiliğini yaptığı emperyalist devlet ve kuruluşların talimatı ile, özgürlüğümüz ve bağımsızlığımıza karşı giriştiği ve devletimizce bozguna uğratıldığı bir çok eyleminden sonra;15 Temmuz 2016 tarihinde gizliden yürüttüğü ihanet faaliyetlerini alenen ortaya dökerek, milletimize, devletimize ve seçilmiş hükümetimize karşı, darbe yapmaya kalkışmıştır.

 

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve hedeflerine doğru emin adımlarla yürüyen devletimizin kutlu yürüyüşünü durdurmak isteyen devşirmeleri, 15 Temmuz 2016 akşamı kana susamış vampir yarasa misali, Silahlı kuvvetlerimize sızdırdıkları katil ve cani sürülerini; Milletin silahı ,tankı ve uçağı ile millete ve devlete meydan okumuşlardır. Tüm milletimiz ordumuz ve emniyet teşkilatımızın vatan sever asker ve polisleri omuz omuza, yan yana, emperyalist devşirmelere karşı canı ve kanı pahasına mücadele etmiştir. O gece parçalayıp bölerek adeta tarih sayfalarında defteri dürülmek istenen Türkiye Cumhuriyeti, Anadolu topraklarında Alparslan ile başladığı kutlu yürüyüşüne, Selçuklu, Osmanlı gibi devam edecektir.

 

Güçlenen Türkiye Cumhuriyeti; milletinin karakterine uygun hür ve bağımsız politikalar üreterek bölgesinde huzur ve güveni tesis etme gayreti ile adeta mazlumların hamisi olmuştur. 15 Temmuz’un yıl dönümü arifesin de, milletimizin ve İslam dünyasının kahir ekseriyetinin beklentisi olan Ayasofya Camii’nin ibadete açılmasının, İslam coğrafyasında ve ülkemizde kutlu bir dirilişe ve pozitif bir sinerjiye dönüşeceği duygu ve düşüncesi ile vatanımız ve milletimiz uğruna şehadete yürüyen aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet ve tüm gazilerimize şifalar dileriz.

 

BASS

BANKA FİNANS VE SİGORTA İŞÇİLERİ SENDİKASI

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

 

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın