1 Mayıs’ı Hatayda Coşkuyla Kutladık.

 

1 Mayıs işçi bayramı bu yıl Türk-İş Konfederasyonu tarafından, hemen sınırlarımızda devam eden operasyon ‘da vatanı için,  bizler için canını feda eden, şehit olan, gazi olan kahramanlarımızı anmak ve süren operasyona destek vermek adına Hatay ilinde kutlandı.

 

Kutlamalara Türk-iş Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY eski Türk-İş Genel Başkanları Sayın Salih KILIÇ ve Sayın Bayram MERAL ile birlikte Türk-İş’e bağlı sendikaların Genel Başkanları, Yöneticileri ve binlerce işçi emekçi çalışan katıldı.

 

Bass Sendikası olarak Genel Başkanımız Sayın Turgut YILMAZ, Genel Sekreterimiz Sayın Mustafa EREN ve Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Şube Başkanımız Sayın Ömer Faruk DELİKANLI ve Şube bölgemize bağlı çalışanlarımızla alandaydık.

 

Sayın Genel Başkanımızın, Türk-iş topluluğundaki yeri ve dolayısıyla Bass Sendikamızın saygınlığı ve itibarı ile bir kez daha gururlandık. Aynı hedef ve amaçla bizlerde Çukurova ve Güneydoğu Anadolu şubesi olarak Sendikamıza, Genel Merkezimize ve tüm üyelerimize yakışır işler yapma gayretimizin artarak devam edeceğinin bilinmesini isteriz. Saygılarımızla

 

BASS

BANKA FİNANS VE SİGORTA İŞÇİLERİ SENDİKASI

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

E-Bülten Üyeliği


En Son Yayın